info [at] niazdon.com 09017015655

تخفیف ویژه عید نوروز اگهی ویژه 8 ستاره فقط 15000 هزار تومان

نیازمندی اینترنتی و آگهی رایگان نیازدون

چراغ های پارکی LED نور نگار ارس با گارانتی تعویض

چراغ های پارکی LED نور نگار ارس با گارانتی تعویض

آگهی رایگان
  • صنعت برق صنعتی
  •  email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
  • email
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
  •    آذربایجان شرقی تبریز
  • تبریز-چهارراه باغ گلستان-مجتمع تجاری نانو-واحد 204 شماره تلفن: 041-35514938

چراغ پارکی LED  نورنگار ارس – چراغ پارکی ال ای دی

چراغ های پارکی دارای تنوع هستند و رنگ های مختلف دارند. به همین دلیل مورد توجه همگان در فضاهای شهری و پارکی قرار گرفته اند . یکی از ویژگی های این نوع چراغ ها این است که از ن ها میتوان در مکان ها و فضاهای مختلف استفاده کرد.

در عصر جدید زیبا ساختن پارک ها و اماکن تفریحی بسیار مهم است . روشن ساختن پارک ها و تفرجگاه ها یکی از عناصر مهم این کار است . در این مرحله از چراغ های پارکی که انواع مختلفی دارند استفاده میشود. چراغ های پارکی علاوه بر رفع نیاز شهر به روشنایی به زیبا سازی فضای شهری هم کمک می کند.

WWW.NNARAS.COM

چراغ های پارکی یک چراغ با طراحی ابتکارانه و خلاقانه است که این ویژگی ها باعث این شده است این چراغ ها به چراغ مناسب برای فضای سبز و پارک ها جهت زیبا سازی تبدیل شوند.از این چراغ ها میتوان در مکان های مختلف مانند : پارک ها(که مخصوص این فضا ساخته میشوند) ، جاده ها ، راه ها و … استفاده میشود.

WWW.NNARAS.COM

چراغ های پارکی به دلیل تنوع بیشماری که در چراغ های پارکی وجود دارد متناسب با تمام سلیقه ها می توان از آن استفاده نمود ، تنوع و زیبایی موجود در چراغ های پارکی سبب شده تا در مراکز و ارگان های مختلف مورد توجه مراکز شهری ، شهرداری و … قرار گیرند ، لازم به ذکر است که از چراغ های پارکی علاوه بر استفاده در موقعیت سازمانی و دولتی ، در اماکن خصوصی از جمله منازل شخصی ، باغ ها و یا ویلاهای شخصی ،باغ های مورد استفاده در مجالس و جشن های مختلف می توان استفاده نمود .

WWW.NNARAS.COM

 

ثبت آگهی رایگان