در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی اینترنتی و آگهی رایگان نیازدون

گروه صنعتی آلوم پنجره

گروه صنعتی آلوم پنجره

آگهی رایگان
  • خدمات ساختمانی در و پنجره و حفاظ
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
  •    تهران تهران
  • گروه صنعتی آلوم پنجره در سال 1361 فعالیت خود را در زمینه تولید درب و پنجره های آلومینیومی آغاز نمود وبا اتکاء به تخصص پرسنل توانمند خود توانست فعالیت خود را در زمینه های تولید درب و پنجره های آلمینیوم اختصاصی و PVC گسترش دهد. گروه صنعتی آلوم پنجره با سابقه‌ی‌ قریب به 35 سال در صنعت کشور، پس از نزدیک به یک دهه تلاش در صنعت درب و پنجره‌های دوجداره UPVC ، افتخار دارد که امروزه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب و پنجره دوجداره مبدل گردد که انجام پروژهای متعددی در سطح کشور را در کارنامه خود دارد. گروه صنعتی آلوم پنجره با در اختیار داشتن مهندسین و پرسنل توانمند و کارآزموده، تنوع، کیفیت و توان تولید بالایی را در تولید درب‌ و پنجره‌های آلمینیوم اختصاصی و UPVC وهمچنین توری‌های جمع‌شو (Rolling) برای مشتریان خود پدید ‌آورده است. ضمانت و خدمات پس از فروش این مجموعه نیز دلیلی روشن برای اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات آن می‌باشد. .

گروه صنعتی آلوم پنجره در سال 1361 فعالیت خود را در زمینه تولید درب و پنجره های آلومینیومی آغاز نمود وبا اتکاء به تخصص پرسنل توانمند خود توانست فعالیت خود را در زمینه های تولید درب و پنجره های آلمینیوم اختصاصی و PVC گسترش دهد.

گروه صنعتی آلوم پنجره با سابقه‌ی‌ قریب به 35 سال در صنعت کشور، پس از نزدیک به یک دهه تلاش در صنعت درب و پنجره‌های دوجداره UPVC ، افتخار دارد که امروزه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب و پنجره دوجداره مبدل گردد که انجام پروژهای متعددی در سطح کشور را در کارنامه خود دارد.

گروه صنعتی آلوم پنجره با در اختیار داشتن مهندسین و پرسنل توانمند و کارآزموده، تنوع، کیفیت و توان تولید بالایی را در تولید درب‌ و پنجره‌های آلمینیوم اختصاصی و UPVC وهمچنین توری‌های جمع‌شو (Rolling) برای مشتریان خود پدید ‌آورده است. ضمانت و خدمات پس از فروش این مجموعه نیز دلیلی روشن برای اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات آن می‌باشد.

.

 

ثبت آگهی رایگان