در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی اینترنتی و آگهی رایگان نیازدون

۵۵۱ متر زمین در ماهفروجک ساری با منزل دوبلکس

۵۵۱ متر زمین در ماهفروجک ساری با منزل دوبلکس

آگهی رایگان
  • املاک ویلا
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
  •    مازندران ساری
  • قیمت : 330,600,000 تومان
  • در صد تخفیف بازدید کنندگان : 5 درصد
  • ساری، روستای ماهفروجک، ابتدای محل. مشخصات ملک: 551 متر زمین که 150 متر خانه مسکونی دوبلکس در آن واقع شده، ملک دارای آب، برق، گاز و تلفن بوده و سند رسمی تک برگ جدید از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را دارد. دقیقا روبروی ملک، یک ارزانکده، پست بانک، سوپر مارکت و... نیز دارد. منزل موردنظر یک مستأجر سرتق داره که برای بلند کردنش از او شکایت کردیم و بعد از خریداری شما از ما و سند خوردن ملک به نامتون، شما می توانید شکایت ما را ادامه بدهید و نهایتا بعد از 4 الی 5 ماه طی مراحل اداری قانونی منزل را تخلیه کرده و همچنین طبق رأی دادگاه اجرت المثل ایام تصرف را نیز دریافت کنید که چیزی حدود 10 میلیون تومان است. قیمت ملک: فقط متری 600 هزار تومان، باتوجه به شرایط عالی موقعیت ملک که در اطراف آن امکانات ورزشگاه بزرگ، ساختمان نیروی انتظامی، ساختمان دهیاری، شورای حل اختلاف قوه قضاییه، شهرک مسکن مهر و به زودی احداث بیمارستان هزار تختخوابی (که بزرگترین بیمارستان ساری خواهد بود)، دارم 20 میلیون تومن زیر قیمت میدم، با اینحال چنانچه خرید شما کاملاً نقدی است، با تخفیف واقعا ویژه ای نیز برخوردار خواهید شد.. شماره تماس: ۰۹۳۸۵۱۷۲۰۵۲

ساری، روستای ماهفروجک، ابتدای محل.

مشخصات ملک: 551 متر زمین که 150 متر خانه مسکونی دوبلکس در آن واقع شده، ملک دارای آب، برق، گاز و تلفن بوده و سند رسمی تک برگ جدید از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را دارد.

دقیقا روبروی ملک، یک ارزانکده، پست بانک، سوپر مارکت و... نیز دارد.

منزل موردنظر یک مستأجر سرتق داره که برای بلند کردنش از او شکایت کردیم و بعد از خریداری شما از ما و سند خوردن ملک به نامتون، شما می توانید شکایت ما را ادامه بدهید و نهایتا بعد از 4 الی 5 ماه طی مراحل اداری قانونی منزل را تخلیه کرده و همچنین طبق رأی دادگاه اجرت المثل ایام تصرف را نیز دریافت کنید که چیزی حدود 10 میلیون تومان است.

قیمت ملک: فقط متری 600 هزار تومان، باتوجه به شرایط عالی موقعیت ملک که در اطراف آن امکانات ورزشگاه بزرگ، ساختمان نیروی انتظامی، ساختمان دهیاری، شورای حل اختلاف قوه قضاییه، شهرک مسکن مهر و به زودی احداث بیمارستان هزار تختخوابی (که بزرگترین بیمارستان ساری خواهد بود)، دارم 20 میلیون تومن زیر قیمت میدم، با اینحال چنانچه خرید شما کاملاً نقدی است، با تخفیف واقعا ویژه ای نیز برخوردار خواهید شد..

شماره تماس: ۰۹۳۸۵۱۷۲۰۵۲

ثبت آگهی رایگان