در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی اینترنتی و آگهی رایگان نیازدون

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مزایایی دارد؟

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مزایایی دارد؟

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات منزل
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳
  • http://abresantehran.ir/

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مزایایی دارد؟

مطمعناً همه ما میدانیم که وظیفه اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی ٫تامین آب شرب سالم و قابل اطمینان می باشد البته در ابتدا قابل ذکر است که همه دستگاه ها نمی توانند این امر مهم را انجام دهند و آب را کامل تصفیه کنند. در این مطلب بیشتر هدف ما اطلاع رسانی از فواید جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد٫ که علاوه بر تامین آب شرب ٫ می تواند برای ما فایده هم داشته باشد.

یکی ازاین فواید اضافه کردن مواد معدنی مورد نیاز بدن است که توسط فیلتر های اضافه دستگاه تصفیه آب اضافه می شود. همانطور که می دانید دستگاه های تصفیه آب خانگی باید دارای پنج فیلتر اولیه تصفیه باشند در این فیلتر ها تمامی مواد موجود در آب چه مفید و چه مضرگرفته می شوند . اگر به این دستگاه پنج مرحله ای یک فیلتر مواد معدنی یا قلیایی اضافه کنیم می تواند مواد معدنی حذف شده در آب را به صورت خالص به آب اضافه کنند و کمبود این مواد را جبران کنند( البته لازم بذکر است حذف این مواد هیچ تاثیری در سلامت بدن ندارند).

به دستگاه تصفیه آب خانگی می توان دو فیلتر یکی به نام فیلترمواد معدنی (مینرال ) و دیگری به نام فیلتر قلیایی ( آلکالاین ) به عنوان فیلتر ششم اضافه کرد تا علاوه بر موارد ذکر شده ٫طعم آب را بهبود ببخشند .

فیلتر مواد معدنی در دستگاه تصفیه آب خانگی ویتامین های کلسیوم و منیزیوم را به صورت یکنواخت به آب اضافه می کندو کمبود این مواد را جبران می کند .

فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب خانگی با یونیزه کردن آب و اضافه کردن کلسیوم ٫منیزیوم و پتاسیوم PH آب را تا عدد 8 بالا می بردکه علاوه بر خاصیت پزشکی تائید شده به عمل گوارش و هضم غذا کمک کرده و حالت اسیدی بدن را از بین می برد.

علاوه بر این می توان با اضافه کردن لامپ UV به عنوان فیلتر هفتم آب را ضد عفونی کرده و میکروب و باکتری احتمالی موجود درآب را از بین برد.

پس به خاطر داشته باشید که با انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب می توانید علاوه بر حذف مواد اضافه ٫ آب سالم و گوارا را برای خود به ارمغان بیاورید.

 

http://abresantehran.ir/

ثبت آگهی رایگان